Ar galima grąžinti

 •  SVARBU:

  Pagal individualų kliento poreikį atvynioti ir pasverti siūlai negali būti grąžinami ar keičiami (pvz., pirkote 400 g siūlų, kuriuos dar dalinome po 200 g ant skirtingų ričių).
  Jeigu iš siūlų jau numezgėte gaminį, tokiais atvejais grąžinimas jau negali būti vykdomas. Todėl prieš pradedant megzti gaminį, visada rekomenduojame numegztį pavyzdį ir išskalbti jį tokiu būdu, kokiu įprastai skalbiate savo megztus gaminius.

  Visais kitais atvejais Prekių grąžinimas ar keitimas vyksta vadovaujantis LR Vyriausybės patvirtintomis mažmeninės prekybos taisyklėmis:

  1. Norėdamas grąžinti ar keistis prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo. Pirkėjas informuoja Pardavėją el. paštu ir užpildyto keitimo/grazinimo forma, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

  2. Prekių su defektais grąžinimo išlaidas apmoka Manosiulai.lt. Visais kitais atvejais prekės grąžinimą apmoka klientas.

  3. Pirkėjas prekę gali grąžinti per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos, informuodamas apie tai pardavėją. Apie siuntos išsiuntimą prašome informuoti el. paštu.

  4. Grąžinti prekę galima per Omniva paštomatą: Vilniaus PP UNA, Dangeručio g. 1, tel. +370 615 84292

  5. Pinigai grąžinami per 5 d.d. nuo grąžintos siuntos gavimo dienos.

  Iškilus klausimams dėl grąžinimo ar keitimo, susisiekite el. laišku info@manosiulai.lt.