100% ŠILKAS; 500 m / 100 g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SIL733
  5600
  6900 Sutaupykite 1300
  Likutis: 1.65 kg

  ---

  Siūlų kiekis nurodytas kg, jeigu norite užsakyti 400g., įveskite 0.400.

  Jūsų užsakytą siūlų kiekį atvyniosime ant ritės.

  Minimalus parduodamas kiekis: 0.05 Kg
  Parduodame po 0.05 Kg
 • Sudėtis: 100% natūralus ŠILKAS

  Spalva: žalsva

  Virbalai: Nr. 2 

  Mezgimo mašina: 5 kl.

  Metražas: 500 m/100 gr.

  Siūlas prabangiems šilkiniams mezginiams - šventiškom palaidinėms, bliuzelėms.

  Šitie natūralaus šilko siūlai taip pat nuostabiai tinka pridėti prie pūkuoto moheros siūlo. Šilko siūlas yra storesnis ir puikiai spindės pro lengvą pūką. Prabangus variantas garantuotas, o siūlo reikės visai nedaug. Vidutinio dydžio megztukui mezgant kartu su mohera Nr. 5 dydžio virbalais užteks ~ 200 g. šilko.

  Shantung

  Ar sunku megzti iš šilkinių siūlų? Mano asmeninė patirtis sako, kad spindintis aukščiausios klasės šilkas yra pakankamai įnoringas ir reikalauja nemenkų mezgimo įgūdžių. Bet, kaip sako žinovai, bandyti tikrai verta, nes po trumpos praktikos lengvai priprantama prie šilko subtilybių. Beje, šilkui megzti rekomenduojami buki virbalai, taip apsaugomos plonos šilko gijos nuo išpešiojimo. Jeigu vis dėlto suprastume, kad spindinčios gijos nenori mūsų klausyti, situaciją rekomanduojama gelbėti prie šilko siūlo pridėjus vieną panašios spalvos moheros siūlą. Taip megzti bus gerokai lengviau. 
  O kaip gi elgiasi šilkas išplovus? Ar neištysta begaliniai į ilgį? Tikrai ne. Na, gal tik šiek tiek, ypač jei mezgama laisvai. Skalbti natūralaus šilko mezginius reikėtų rankomis, specialiomis plovimo priemonėmis, arba bent jau plaukų šampūnu (be kondicionieriaus), ne aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūros vandenyje. Šilko negalima gręžti, jį nusausinti reikėtų suvyniojant į rankšluostį. Svarbiausia yra tai, kad džiovinami šilkiniai mezginiai - tik horizontalioje padėtyje. Mezginys išlyginamas rankomis, jam suteikiama norima forma. Išdžiūvęs mezginys iš šilko puikiai išlaiko jam suteiktą formą. Ypač švelniai turi būti skalbiami, prižiūrimi ir nešiojami blizgaus šilko mezginiai. Blizgaus šilko gijos yra labai lygios, labai plonos, todėl - jokių segtukų ir sagtelių, kurie galėtų užkabinti šilko siūlus. Tik taip prabangus drabužis ilgai išliks gražus.