MINDFUL prisukamų virbalų valai

 • MINDFUL prisukamų virbalų valai

  Kaina Dydis Pirkti
  Kaina 340
  50 cm
  Kodas: Valas 50 cm
  Į krepšelį  
  Likutis: 5 vnt.
  60 cm
  Kodas: Valas 60 cm
  Į krepšelį  
  Likutis: 3 vnt.
 • KnitPro MINDFUL "neturintys atminties" mėlynai žali prisukamų virbalų valai. Jie lengvai ir kompaktiškai suvyniojami ir akimirksniu išsitiesina, pasiruošę darbui. 

  Visų KnitPro prisukamų virbalų valų ilgiai nurodomi su virbalų ilgiu - nuo galiuko iki galiuko. Realiai patys valai bus ~20 cm trumpesni. 

  50 cm (~25 cm ilgio) - puikus "darbinis" ilgis mezgant mažesnius mezginius su 10 cm ilgio virbalais. 

  60 cm valas (~40 cm - realus ilgis) - nepakeičiamas greito mezgimo valas, mezgant 13 cm ilgio virbalais. Mezgant net ir labai didelius mezginius jo pilnai užtenka, o mezginys lengvai slenka ratu be perstumimo.  

  80 cm (~60 cm ilgio) pats populiariausias valas, ypač jei jis arsenale tik vienas. 

  100 cm ir 150 cm ilgio valų prireikia, kai norime pasimatuoti mezginį darbo eigoje. Jei dar turime ir valų jungtį, tada matuotis visai paprasta: prie darbinio valo prisukus papildomą ilgesnį, tai užtruks tik minutę ir yra saugu (jei nepamirštame valų galuose prisukti stabdžiukų)

  Pakuotėje su valu yra 1 priveržimo raktelis ir 2 stabdžiukai.   

  Knitpro Mindful žalieji valai savo kokybe gerokai lenkia kitus Knitpro valus, yra ploni, lengvai ir kompaktiškai susivynioja rinkinio maišelyje, akimirksniu išsitiesina ištraukus, tinka visiems Knitpro ir Drops prisukamiems virbalams. Rekomenduoju įsigyti jų papildomai, kad nepritrūktų mezgant kelis mezginius iškart.